Ankara Evden Eve Nakliyat Whatsapp
Bizi Arayın
Yol Tarifi

HAKKIMIZDA


1990’lı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 20 yılı aşkın süredir aktif bir şekilde nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor. İstekleriniz ve memnuniyetiniz ön planda tutularak ilerlediğimiz çalışmalarımızda kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Protrans olarak, kaliteli hizmetlere odaklanıp yeni nesil teknolojileri de yakından takip ederek sektör içerisinde fark yaratmaya devam ediyoruz. Kurumsal bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürürken yılların verdiği tecrübe ve deneyimi en iyi şekilde kullanıyoruz.

Kurumsal eşya taşımacılık hizmetlerinin ciddiyet ve sorumluluğunu bilerek ilerlediğimiz bu yolda sizlere zamandan tasarruf elde edebilme avantajı da sunuyoruz. Zaman odaklı çalışmalarımız sayesinde ev veya işyeri taşımacılığıyla ilgili aldığınız hizmetlerde sizlerin belirlediği sürede hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat, uluslararası nakliyat, şehirlerarası taşımacılık, depolama, ofis büro taşımacılığı, gümrükleme, asansörlü taşıma, piyano taşımacılığı, para kasası taşımacılığı ve kiralık araç ile birlikte lojistik destek gibi hizmetler de yer alıyor.

Modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, en üst düzey hizmet kalitesiyle çıtayı her zaman rakiplerinin bir adım ötesine yükseltmektedir. Müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışına sahip olan Protrans, taşınma işlemlerini sizleri zahmete sokmadan tamamlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sigortalı olarak sizlere özel hizmetler sunuyoruz.